Президент Крістіна Фернандес заявив сьогодні національний напій аргентинських вин, підкресливши зростання його виробництва в даний час одним з основних джерел іноземної валюти за рахунок експорту.

Під час церемонії, що відбулася в колишній центральної пошти, Глава держави також вийшла в недалекому поворот мате яка була оголошена "національним вливання.

"Вино про самобутність і культури народу", сказав президент після підписання указу для вина, і вентилятор критиці заходи сказав, що "вино Святого, тому що перший урожай джерело Єзуїти зробили для святкування Святої Літургії ".

У своїй промові, і коли я підкреслював важливість заходів, Фернандес де Кіршнер була мовного ковзання, плутаючи "п'ятигодинної чай" англійською мовою з "чаювання", правого політичного руху створюється в об'єдналися в 2006 році.

"Якщо англійці чаювання, чому ми не партія Mate", сказав він, не розуміючи помилки. До президентських адресу, він грав пісні нагородами музикант Густаво Santaolalla, а потім глава держави вручив нагороди власники історичних виноробних як Бьянкі, Pulentta, Граф, Crotto і Каналі.

Крістіна Фернандес вийшов на трибуну, щоб дати свою нагороду мера Альберто, ветеран винороб інженера INTA хто є автором вина скорочень, які дозволили зростання промисловості в останні роки.

Супроводжуючі президента, а також міністр сільського господарства, Хуліан Домінгес, губернатори провінцій виконується: Селсу Жака в Сан-Хуан, Хосе Луїс Gioja Сан-Хуан, Хорхе Сапаг Неукен, Сальта Хуан Мануель Urtubey і Луїс Еррера зі стегна Ріоха.