Dziś rano rozpoczęła się zarzuty w procesie represji Jorge Rafael Videla i Luciano Benjamin Menendez oskarżony o popełnienie zbrodni przeciwko ludzkości podczas ostatniej dyktatury wojskowej.

To był adwokat powoda, Mary Elba Martinez, który rozpoczął się dzisiaj na etapie zarzutów w procesie, który następuje po oprawców, a także 29 innych oskarżonych. Wszystkie są sądzony za "nałożenie podwyższonych tortury, zabójstwa, ukrywanie i wykonywania tortur po śmierci".

Zarzut Martinez, Sąd Federalny 1 (TOF1) otwarte przesłuchania przez liczbę 53, również pójdą w tym samym jeden z powodów prawników, Hugo Vaca Narvaja, w odniesieniu do faktów dotyczących zbrodni "bezprawne pozbawienie pogarsza wolności i nałożenie podwyższonych tortur "wobec cywilnych i pięciu byłych funkcjonariuszy byłego Departamentu Informacyjnego Policji.

Zarówno prawnicy reprezentujący rodziny 13 z 37 ofiar, które dodałem dwa pliki, które nagromadziły się w tym procesie Proces rozpoczął się 2 lipca.

W przypadku "UP1 lub Videla" uważa się za śmierć 31 więźniów politycznych przez stosowanie ustawy o Wycieki, którzy pobyt w San Martin Correctional Unit (UP1) w mieście Cordoba, i zbrodnie, które odpowiadają oskarżonych "nakładające pogarsza tortury, zabójstwa, ukrywanie i wykonywania tortur po śmierci".

W innym przypadku okoliczności mają do czynienia z przestępstwa "nielegalne pozbawienie wolności i nałożenie podwyższonych pogarsza tortur" wobec cywilnych i pięciu byłych funkcjonariuszy byłego Departamentu Informacyjnego Policji (D2).