Göstermek Varekai, Cirque du Soleil, Barcelona en paparazzi tarafından aranan bir çift varlığı sihirli gördü. Antonella Rocuzzo ve Leo Messi. O bir kadın Arjantin, karanlık ve çok gizli yakışıklıdır. O Barselona oyuncu ve dünyanın en iyi oyuncusu.

Messi ve Antonella göstermek "Varekai" Çingeneler Roman dilinde "her yerde" anlamına gelir ile hayran kaldı. Çift size göstermek başında bulabilirsiniz olanlar "Icarus of Flight", "Üçlü trapez" veya "Aro hava" gibi renkler, büyülü yaratıklar, atlar ve muhteşem bir sayı gösterisi ile tanıştım.

Geleneksel Cirque du Soleil 20 sokak sanatçıları bir grup tarafından 1984 yılında kurulan Kanadalı bir şirket. O tarihten bu yana şirket 1200 sanatçılar dahil 40 ülkeden gelen 5.000 'den fazla kişiye istihdam, kaliteli eğlence için bir kriter haline gelmiştir. Cirque du Soleil beş kıtada 300'den fazla şehirde yaklaşık 100 milyon izleyici onun sihirli almıştır.

Antonella Rocuzzo ve Leo Messi sirk yakalandı

onun takdiri ve gördüğü fotoğrafçılar ile Messi sevgilisi sevgilisi uzak itildiler. Antonella Rocuzzo ancak gizlilik olarak savunmak bu yaz 2010 Dünya Kupası'ndan sonra Leo Messi de tatilde bikini yakalandı. Şimdilik ancak düğün çeşitli söylentiler vardır çift hala mutlu papaz geçmeden Barcelona birlikte yaşıyor.

Leo Messi Getafe çok kız arkadaşı ile lüks eğlence birkaç gün sonra rahat karşı bu hafta sonu oynamak Madrid geldi.