Pasiryžusi spręsti, kas atrodo svarbiausia metų savo gyvenimo, Luisana Lopilato patvirtino, kad Michael Buble bus tuoktis m. balandžio 2 d. ir veikia, kaip į Amerikos televizijos policijos serija aktorė.Be puikios spiritai, buvęs "Rebelde Way" "Ernestina Pais" kalbėjo su radijo ir nebuvo Dodge bet nuo vairuotojo klausimas.

Taigi, ne tik pasirodė oro, taip pat kalba angliškai, po to, intensyvus kursas Londone iš įrašų pabaigos "Kažkas, kas myli mane", tačiau atskleidė, kad jo ryšys su Kanados datą ir sakė crooner nebuvo atimta dainavimą jų vestuvių.

Iš tiesų, Lopilato Bublé ir susiduria su dviem ceremonijų, vienas į Buenos Airės ir viena, Kvebekas, būsimo vyro Kanadoje gimtinė. Iš pradžių nuo obligacijų data bus kovo mėnesį, tačiau Prince of England santuoka buvo priversti pakeisti planus išlaikyti spaudos dėmesio.

Kai perskaičiuojami į abiejų šalių atlikėjas žmona Lopilato būti sumontuotas nuolatinėje vietoje, Los Andželą, kur jis ketina tęsti karjerą ir atveria.

Iš tiesų, šviesiaplaukė jau dirba ten "Rio", trokštantis policijos MINISERIES, kuri tarnauja kaip platforma, kad parodyti, ką jis gali ir pakilti į konkurencingą JAV žiniasklaida.