Carlos Tévez on "Mängija inimesed," nagu on määratletud ise mõnda aega tagasi. "Apache" on kõik, mis püha tule, mis on Argentiina fänn sinus ja seetõttu hinnatakse kohaletoimetamise iga palli mängitakse Argentina.

"Loodetavasti ma näen, Charlie," vabastatud daam ees ruumides AFA sisse Ezeiza. Vaatamata kogu ümbritsev salastatuse kontsentratsioon albiceleste mõned fännid ootavad ime puudutada tähti oma valik. Kuid peamine soov on täita Tévez kõige armastas.

Eelmise avamäng Argentina ja Boliivia andis lettidele tingimusteta armastus Argentiina fänn Manchester City. Karjub "Carlitos, Carlitos," linna La Plata staadion vibreerima iga välimuse kohta staadiumis "Apache" ning Palus kuubik, mis on riputatud lakke. Pingerida aplaus, Tévez pääses tagasi Lionel Messi ja Javier Mascherano, Argentiina muud viited.

Siiski, kohalik ajakirjandus on kriitiline täitmiseks Tévez esimese matši Copa America. Funktsiooni raames sunnitud Batista to "Carlitos" präänikut hästi liin avada väli rünnak, luues paralleelselt poolel ja anda Marcos Rojo valik läheb Messi viimase 20 meetrit. Ei vasta midagi sellist.

Sünnitusjärgne hinded ei olnud üle 5 punkti trükimeedia ja isegi mõned olid raskem oma märkused. Lisaks märgiti, et Tévez oli peaaegu ära kukkumas nimekirja Batista ja lahendada erinevusi treener, ja nüüd on peaaegu kinnisasja esimene meeskond.

Lisaks kriitikud hakkasid suunatud "tšetšeeni" tuleb arvestada teha viga kui kaasamise Tévez nagu starter tõttu pahameeletorm.

Igatahes, Carlos Tévez võitis konto tõsta oma kutse Ameerika karikavõistluste varal eesmärki: ta lõpetas top lööja on Premier League, mille Bulgaaria Berbatov, 21 eesmärke ning on esimene Argentiina jõuda see privileeg Briti jalgpalli.

Tévez viib täna Argentiina jalgpalli keskkonnas pikka arutelu vahel fännid ja meedia.