Arjantin seyahat önce, tam ve güncel kişisel belgeleri olduğundan emin olun. Biz gümrük ve büyük yarar olabilir diğer güvenlik ipuçları ve tavsiyeler de hangi belgeleri sunmak zorundadır size.

Pasaport.
Bir turist olarak, sadece pasaport göstermek gerekir, Amerika Birleşik Devletleri Arjantin'e girmek için. Hiçbir vize gereklidir. Maksimum kalış doksan (90) gündür. İsterseniz, özgün tarihi dolmadan Ulusal Göçmenlik bürosunun herhangi kendinizi tanıtan bir başka benzer dönem için uzatabilirsiniz.

Eğer diğer ülkelerden ise seyahate çıkmadan önce konsolosluk ile kontrol etmeyi unutmayın.
Korumak ve güvenli bir yerde iyi pasaport korumak unutmayın.

Aşılar.
Arjantin girmek için herhangi bir özel aşı gerektirmez. Ancak bir istisna ve bir öneri görmektedir. Eğer ülkelerden geliyorsa kolera ve sarı humma, bu hastalıklara karşı aşılar sizin sertifikasını görüntülemek gerekir endemik hastalıklar nerede. Öneri Iguazu Falls yakınındaki kuzey Arjantin, bir orman alanlarında ise, sarı humma aşısı önerilir, ancak gerekli değildir olmasıdır.

Vergiler.
Uluslararası ve bölgesel uçuşlar u bir sınırı görev, giysi, kişisel eşyalar ve yeni mal kadar ödemeden ülkeye girmesine izin için $ (16 yaşından küçük çocuklar için u $ s 150) 300 s. Free mağazaları (Duty Free Shop) Varış satın ürünler, başka $ s 300 tarife durum ekleyin.

Evcil.
Köpekler ve kediler gibi evcil hayvanlar, ülkeye giriş için basit bir yordamı gerçekleştirmek zorundadır. Sen hayvanın çıkış için ülkeye gerekli sağlık sertifikası sunmalıdır. Kuduz aşılama ve pet sertifika checkup belirtileri veya hastalık semptomları olarak sunmalıdır. Sonunda sadece küçük bir ücret ödemek gerekiyor.

Bagaj kaybetti.
Eğer yolculuk sırasında bu aksilik olursa, size havayolu veya seyir hattını başvurmalısınız. Kayıp havaalanı veya giriş liman içinde meydana Ancak, ülke şekilde tüm havaalanlarında ve limanlarda bulunan Havaalanı Güvenlik Polisi (PSA), hemen gitmeli.

Araç kiralama
Büyük araç kiralama şirketleri Arjantin mevcuttur. Bunlar Alamo, Hertz, Avis ve yer gibi önemli havaalanları ajansları ofisleri var. Devam etmeden önce ülke otomobil kiralama firmaları içinde kredi kartı ve temsilcileri ile gezi ayrıntıları kontrol etmeyi unutmayın. Ülke çapında taşımak için uluslararası sürüş kaydı olmalıdır.

Döviz bürosu
Güvenle ülkenin havalimanlarında bulunan Ulusal Bankası'nın resmi ofislerinde yerel para satın alabilirsiniz. Ayrıca Buenos Aires finans merkezinde resmi değişiklikler evlerde yapabilirsiniz. Can sıkıcı durumlar önerilen sokak satıcıları ya da dost karakterler görünümünü cevap yok önlemek için. Otel veya yerel arkadaş kapıcı önce tavsiye alın. Bu öneriler yabancılar için yüksek risk oluşturmaktadır. Eğer banknot ve madeni paraların edinebilirsiniz Turist Ombudsmanı Arjantin yasal ihale. Kredi kartları yaygın American Express, VISA, Diners ve Master Card tarafından kabul edilmektedir.

Turist enformasyon
Eğer country'll ulaştığınızda Arjantin Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen havaalanlarını ve limanlarını, çeşitli turistik servis merkezleri bulabilirsiniz. İki dilli personel Orada size rehberlik ve haritalar ve yön verecektir. Eğer tercih ederseniz, aynı zamanda turistler için özel bir hat (0800-555-0016) çağırabilirsiniz.

Buenos Aires şehir de mahallelerde ve yerlerde bulunan Tourist Information Centres (TIC), en çok turistlerin uğrak sahiptir. Her eyalet ve cazibe kendi bilgi merkezi vardır. Senin yardım istemek için tereddüt etmeyin.

güvenlik
Arjantin turist istiyor ve onların güvenliğini sağlar. Buenos Aires şehri ve ülkenin çeşitli illerinde, sen devlet kurumları turist yolu özel ilgi adanmış var. Buenos Aires Turist Polis Karakolu olarak merkez ofislerine ek olarak emrinde bir telefon hattı (0800-999-5000), koymak.
Turist Ombudsman ayrıca büyük katılım için oturtulmuş İlginiz için hattı (4302-7816) ve çeşitli ofisleri bulunmaktadır. Son olarak, her zaman her zaman kişisel ve korumak için değerli nesneleri tutmayı unutmayın. Cüzdan ihmal etmeyin ve şüpheli durumlara yetkililere gitmek için tereddüt etmeyin.

Çok Yaşa
Seyahat ederken her zaman tıbbi kapsama seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye edilir. Bu seyahatiniz için güvenlik eklemek için bir yoldur. Eğer yolculuk önce güvendiğiniz bir yerel şirket işe emin olun. Bu destek kalmak daha keyifli hale getirecek. Fakat acil veya Arjantin'de basit bir baş ağrısı çok iyi bakım merkezlerini bulabilirsiniz. Arjantin özel sağlık hizmetlerinin maliyeti, ülkenizde ya da Avrupa'da benzer olduğunu unutmayın. Tıbbi müdahale kez, bir adil tarife sağlamak için Turist Ombudsman danışabilirsiniz.