krásná brunetka listy "kuchyně show" doprovázet Wanda Nara v posledních dnech jejího druhého těhotenství. Zaira Takže opustit všechny své závazky a pokroku. Paula Chaves by jej nahradit.

"Pravdou je, že jsme všichni velmi rádi s tímto chlapcem, který se blíží, jsme rádi, že ho a vrátit se zpět v rodině," řekl Zaira internetových stránkách města.

"Skutečností je, že budu trávit Vánoce v Uruguayi se v rodině mého přítele (Diego Forlan), Nový rok a všichni jsme se jet do Itálie. Jak se vám bude moje léto? Šance je, že v případě, že přehlídka pokračuje v kuchyni, odpojím pár týdnů jít s Diego do Španělska a pak znovu, abych i nadále po celý rok s Mariano Iudica, "pokračoval dialog s portálem.

Jak štěstí, že jsou pak bruneta, kteří mohou přicházet a odcházet, jak se jim zachce. Teď říkají, že potenciální náhrady jsou Paula Chaves a Sofia Zamolo. "Já to sluší, a já si spolu velmi dobře s oběma. Na té straně budu zůstat v klidu, protože vím, že moje místo bude ve velmi dobrých rukou ", takže není pochyb trumfl Zaira.