Need on kaks päeva lõksus jää koobas, pärast tormi uputas oma laagris. Ilmastikutingimused keerulised päästmiseks. Nad on kogenud giid, tema assistent ja Mehhiko turist. "Nad on lootusetu," tunnistas koordinaator tööd.

Me elame tundi mure ja ärevus El Chalten, Santa Cruz. Kolm mägironijad on luhtunud, sest teisipäeval jää koobas Viedma Glacier kui tugev tuul ja lumetorm hävitanud oma laagris. Päästjad töö vastu kella saada neid välja, kuid ilmastikuolud takistavad nende saabumist.

Need püütud Merlin Lipshitz, kogenud mägi juhend alates El Chalten, tema assistent ja Mehhiko turismiatraktsioonide 30 kuni 40 aastat, kes oli palganud teda tegema teekond, mis algas kaheksa päeva tagasi alates Paso Marconi ja peaks kulmineerub Estancia Cristina. Aga ebaõnn nurjas plaanid. "Nad on lootusetu," tunnistas ta Codó Carolina, pääste koordinaator pärast viimase teatise ta leidis täna hommikul ronijad.

Lipshitz on väga kogenud mees, kuid väga hirmul ja tunneb vastutust teiste kaks inimest, "Elbow ütles. Närvid on suurenenud tundi edasi, sest päästmiseks grupp, mis alustas oma otsingut ei jõua Nunatak Viedma, kus nad on, mida tugevad tuuled ja raskete lume alla.

Päästjaid, on hiljutiste aruannete kohaselt on umbes kahe kilomeetri kaugusel mägironijad püütud, kuid lumi raskendab juurdepääsu jää koobas, mis on Lipshitz ja kolleegid teisipäeva pärastlõunal. Nad veetsid kaks ööd seal märjad riided ja Elbow peeta oluliseks päästmiseks varem, sest ta kahtleb, kas nad suudavad taluda rohkem nendel tingimustel lubada.

Nunatak Viedma on kivine ala liustik. Teisipäeval, ronimisvahendid olid üllatunud tormi uputas oma laagri ja sundisid neid tegema koobas, kus ta viibib. Lipshitz ühendust oma naise kaudu VHF raadio ja see oli ta kes teatas National Parks. Lisaks mägironijad on satelliittelefoni. Enne olukord väljuks kontrolli alt, juhend vedas reaalajas raportit expedition läbi tema Facebook'i profiilis.

Toimingut, mis hõlmab umbes 35 inimest Relief sobib komisjonide El Chalten mis vastavalt LU 23 Raadio Lago Argentino, katta üksteist nälkjaid. Üks suurimaid probleeme on saada helikopteri ühineda pääste, nagu Rio Gallegos ei saa osaleda, sest see on täielikult lennutundi. On eeldatavalt üks Trevelin pääseb ligi õhku koobas liustik. "Loodame saada neid välja täna pärastlõunal, kui on helikopter kättesaadav," usaldanud Codó.