بوئنوس آیرس ، آرژانتین -- گروه محیط زیست در جمع شهروندان زباله سوز ضد ائتلاف ، ابراز نگرانی در گسترش پروژه به تولید انرژی از زباله سوز و یا فناوری های جایگزین ، در مواردی مانند شهرستان از ویلا ماریا ، کوردوبا ، یا حزب و کشتار شهر لا Plata ، استان بوئنوس آیرس.

"آرژانتین را به عنوان امضا کنندگان کنوانسیون استکهلم باید یک سیاست روشن در برابر زباله سوز داشته باشد منبع مهم نسل از دیوکسین و furans و سایر مواد سمی مانند فلزات سنگین ، گفت :" سسیلیا Bianco ، دبیر ائتلاف. "سوختن در هر یک از انواع آن است راه حلی برای مشکل از مدیریت زباله های فقیر نیست ، منبع آلودگی است و اتلاف منابع و انرژی ، همچنین مانع از توسعه جایگزین سازگار با محیط زیست سالم از جمله استفاده مجدد ، بازیافت ، کمپوست و بیو هضم ، "لورنا Pujó تکمیل ، یکی از اعضای کمپین در برابر آلودگی از صلح سبز.

همانطور که از 1 خرداد ، جشن گرفته می شود در روز چهارشنبه 9th از اقدام علیه زباله و زباله سوز ، با هماهنگی اتحاد جهانی برای Incinerator جایگزین (گایا) ، یک شبکه بین المللی است که به دنبال از بین بردن همه اشکال از زباله سوز و ترویج تولید پاک ، صفر زباله هدف و عدالت بین المللی محیط زیست.

شرکتها و سازمانها از ائتلاف ، که بخشی از گایا ، صحبت کرد به نفع تصویب صفر استراتژی های فاضلاب ، و اعلام کرد که "پتانسیل را دارند که ایجاد شغل و حفاظت از محیط زیست ، بهداشت عمومی و قدرت امرار معاش از آن زندگی در بازیابی از مواد ". "' بازیابی انرژی 'پیش نویس نامیده می شود از طریق سوزاندن زباله های معمولی ، تبدیل کردن بگاز ، تجزیه در اثر حرارت یا پلاسما ، و تولید" امتناع مشتق سوخت -- اغلب ترویج و برنامه های تشویقی به سرمایه گذاری 'انرژیهای تجدید پذیر -- هستند ناسازگار با استراتژی های گرا غلبه بر صفر زباله هدف ، گفت : "نمایندگان خود را.

"زباله سوز های آلوده هوا ، آب ، خاک و مواد غذایی ، می تواند به صدمه سلامت حتی در دوزهای پایین شود ، به خصوص که آنها تحت تاثیر سیستم هورمونی و برخی در مواد شیمیایی ، مثل دیوکسین دیوکسین ، ثابت شده سرطان زا هستند بشر با توجه به آژانس بین المللی تحقیق بر روی سرطان ، گفت : "زیست شناس رائول مونته نگرو ، بنیاد برای دفاع از محیط زیست.

نیروهای ائتلاف همچنین در پروژه های مدیریت مواد زائد بر اساس فن آوری در مرحله آزمایشی به عنوان 'depolymerization کاتالیزوری" ، که هدف ، به عنوان مثال ، به شهرداری لا Matanza هشدار داده است. براساس گزارش سازمان "تکنولوژی ثابت نشده است برای میزان و نوع زباله است به درمان می شود در اینجا این است."

در مواجهه با این چالش ها ، بر اهمیت رشد و دستاوردهای جنبش های سازمان یافته شهروندان علیه سوزاندن ، که موفق بسته شدن امکانات زیادی را برای این پروسه.

صفر استراتژی های فاضلاب با هدف کاهش تولید زباله و بازیافت مواد دور انداخته از طریق بازیافت ، کمپوست و بازیافت. علاوه بر این اقدامات ، صفر طرح زباله ها در دخالت در فرایند تولید ، تا که به منظور کاهش استفاده از مواد ساخت و تولید طولانی مدت و قابل استفاده مجدد ، بازیافت و یا compostable هدف. یک استراتژی برای این تمدید مسئولیت تهیه کننده ، ابزار سیاست است که شرکتها را ملزم به مسئولیت پذیری در قبال مواد زائد آنها است.

"این نوع از سیاست است بسیار موفق در کشور هایی که انجام گرفته ، آن را فوری از تصویب قوانین ملی از تمدید مسئولیت تولید زباله برای حل پیچیده ای مانند ظروف برق و الکترونیک ، و دیگر مانند و بسته بندی. "محیط زیست بحث کرده ام.

ائتلاف ملحق شده است تماس بین المللی را رها سوزاندن و صفر برای حمایت از استراتژی های زباله و افزود : ممکن است ضروری است که دوره نقاهت بعد آرژانتین مدارهای توسعه مواد و سیاست برای کاهش تولید زباله ، و شروع به سوزاندن زباله های شهری این استراتژی بررسی خواهد شد.

ضد سوزاندن ائتلاف شامل بیش از 50 سازمان ها و حرفه ای در سراسر کشور است و بخشی از ائتلاف بین المللی برای Incinerator جایگزین زباله گایا. برای 15 سال او کار می کرد به مخالفت با سوزاندن زباله های شهری ، بیمارستانی و صنعت در آرژانتین.

اطلاعات بیشتر :
http://noalaincineracion.org/