Pärast ülekaalukat toetust ta sai primaries eile, mis leidis üle 50% häältest, president Cristina Fernandez de Kirchner pakutakse täna pärastlõunal pressikonverentsi Casa Rosada esimene rohkem kui 18 kuud . Ta vastas vaid viis küsimust, millele on lisatud tema töötab tüürimees, Amado Boudou ja palju tema kapis. Pälvis võidu tööturu osapooltega. Ta rõhutas hääletamise süsteemi rakendada esmaste ja osaluse taset, mis ületas 2007 arvud ja 2009. Ta väitis, et dialoog teiste poliitiliste jõududega "tuleb esitada parlamendile."

Cristina ühinenud South Hall of Government House kell 12:15. Enne küsimustele vastamist, ütles meetod avatud esmaste ja osaluse taset. "Meil on väga olulised institutsioonilised hüpe. Esmase õiguse pääse kõiki poliitilisi parteisid levitamise ettepanekuid. Üks silmapaistvamaid ja ma olen väga uhke, et me murdis rekordilise osavõtuga. Aastal 2007, 76,20% hääletas rahvaloenduse 2009 76,79% ja 77,82% eile käis "ütles president.

Kogu konverentsi peeti smiling tegi nalja koos majandus-, Amado Boudou, seisab tema kõrval, mõned ministrid ja sekretär side Alberto Scoccimaro. "Meile meeldib Riquelme, õnnelik," Cristina registreerida. Lisaks ütles, et ajal pidustused pühendatud talle "ilusat laulu", "Avanti Morocha" Knights of Burning.

Esimene küsimus, raadio ajakirjanik Del Plata, ütles põhjused võidu. "Ma näen seda kui tunnustust juhtimine. Ma usun, ühiskonnas, mis on hääletatud juhtimine alates 2003 tabamust ja igatseb, ma arvan, et see on tunnustus töö kuhjumist asju ... "kokku Cristina. Ja ta hoiatas: "Ma õppisin rohkem võidab kui võite."

President Samuti paluti dialoogi ettevõtjatega, ametiühingute ja teiste poliitiliste jõududega. Ta ütles, et "ametiühingud ei vaja mingit kutse rääkida see president" ja ütles: "See oleks võimatu reguleerida, ilma et kohtumiste ärimehed ja ametiühingutegelased." Kuid ta hoiatas, et "dialoog teiste poliitiliste jõududega Parlamendile tuleks jätta", kus palutakse heaks kiita projekti ametlik piirates välisosaluse maa, kus ta viitas oma sõnavõtus avamine regulaarseid kohtumisi 1. märtsil . "Uus tee peab olema kokku lepitud, et need lepingud on tõlgitud igapäevaelu küsimusi. Kokkuleppe peab materialiseerunud institutsioonilist ülesehitust, "selgitas ta.

Cristina ei kanna mingit kappi muudatusi tuleks tagasi valida: "Et küülikuhautis esimese saagi jänes." Samas kinnitas täna hommikul helistas peaminister Mauricio Macri Itaaliast. "Seekord Küsisin temalt, kuidas ta oli riietatud, ta ütles, oli koos lühikesed püksid," ta naeratas.

Vaatamata arvukatele teateid varastatud hääletussedelid eilsed valimised president ratifitseeris hääletamise süsteemi ja minimeerida kasu erilist hääletusel. "See ei ole mutiple Choice" registreerida. Kuid tulevikus muuta reegleid. "Ma ei suleta ühtegi arutelu."

Viimasel pressikonverentsil, et president oli 3. veebruaril eelmisel aastal, kui ta teatas nimetamine Mercedes Marco del Pont juhina Keskpank. Seekord oli ainult viis küsimust, mis sundis akrediteeritud ajakirjanikele Government House teha palju.

Viimane küsimus osutas ülemaailmne majanduskriis. Seoses sellega, Cristina ütles, et ta näeb "väga mures," sätestatud meede Euroopas peetakse "nagu" olukord mõnedes riikides on vana kontinendi Argentina 2001. Ta märkis ka, et Argentina kohustuste täitmiseks käesoleva aasta võla ja "pärast kohtumisi piirkonnas, see valitsus võtab asjakohased otsused."

"Sel aastal saadame tühistades oma kohustusi, mis Keskpanga reservid, ja meie poliitika on võimaldanud meil on vahendeid reaalmajanduse jaoks, nagu krediidi Bicentennial, teiste hulgas," ütles riigipea .

Juhid valitsev partei sai direktiivi mitte arutada tulemusi primaries kuni presidendi seda uuesti teha pärast oma kõnes eile õhtul punkri K. Ja selle eest, Cristina plaanisin oodata kuni ta oli-peaaegu-valmis esialgne arv avatud primaries samaaegne ja siduvad mis võttis kaua samm teel reelection.

Täna hommikul olid nad loetud rohkem kui 95% tabelid. Ja tulemused jäid samaks. President on saanud rohkem kui 50% häältest, mille tulemused on veelgi soodsam tugev pariteedi opositsiooni kandidaadid: Ricardo Alfonsín ja Eduardo Duhalde ikka praktiliselt seotud, koos 12,16 ja 12,17%, Hermes Binner ja oli väga lähedal 10,26%.

Valem Cristina Amado Boudou ja lõppes võttes kaasa ligi 38 punkti ja valiku tegemisel isegi kõrgem kui Cristina 2007. Ta võitis ka enamik riigi peale San Luis, kus valimisaktiivsus on 77,8%, mis on sarnane ja isegi kõrgema teiste riiklike valimistel.

Allikas: Clarin