Перед поїздкою в Аргентину, будь ласка, переконайтеся, що у вас є повні та актуальні особисті документи. Ми говоримо вам, які документи повинен представити на митниці та інших рад безпеки та рекомендації, які могли б мати велику корисність.

Паспорт.
Щоб ввести Аргентину від Сполучених Штатів, в якості туриста, ви повинні показувати лише паспорт. Віза не потрібна. Максимальний термін перебування складає дев'яносто (90) днів. Якщо ви хочете, ви можете продовжити його на інший аналогічний термін введення себе в будь-якому з офісів Національного імміграції до первісний граничний термін закінчується.

Якщо ви від інших країн не забудьте перевірити з консульством до поїздки.
Пам'ятайте, охороняти і захищати також свій паспорт у безпечному місці.

Вакцини.
Щоб ввести Аргентина не потребують будь-яких конкретних вакцинації. Однак вважає виключення і пропозиція. Якщо ви приїхали з країн, де холера і жовта лихоманка ендемічні захворювання повинні володіти сертифікат вакцин проти цих хвороб. Пропозиція є те, що, якщо ви перебуваєте в джунглях північних районах Аргентини, недалеко від водоспаду Ігуасу, рекомендується, але не вимагається, вакцинація проти жовтої лихоманки.

Податки.
Для міжнародних і регіональних рейсів дозволено в'їхати в країну без сплати мита, одягу, особистих речей і нових товарів до межі U $ S 300 (U $ S 150 дітей у віці до 16 років). Продукти, куплені в магазинах безмитної торгівлі (Duty Free Shop) Прибуття, додайте ще $ S 300 тарифних виняток.

Домашні тварини.
Домашні тварини, як собаки і кішки, необхідно виконати просту процедуру для в'їзду в країну. Ви повинні представити довідку про стан здоров'я, необхідні у вашій країні для виходу тварини. Свідоцтво про вакцинацію проти сказу і вашого вихованця не повинні бути присутніми на Ревізійної ознак або симптомів хвороби. Нарешті, вам потрібно тільки заплатити невелику плату.

Втрачений багаж.
Якщо вам трапиться ця невдача під час поїздки, вам слід звернутися до авіакомпанії або круїзних ліній. Однак, якщо втрата сталася в аеропорту чи порту прибуття, ви повинні негайно піти безпеки аеропорту поліції (PSA), які присутні у всіх аеропортах і портах на шляху країни.

Оренда автомобілів
Великі компанії з прокату автомобілів знаходяться в Аргентині. Вони мають представництва в найбільших аеропортах агентствами, такими як Alamo, Hertz, Avis і знаходиться. Не забудьте перевірити за допомогою кредитної картки та представників у вашій країні агентств з прокату автомобілів деталі Вашої поїздки, перш ніж продовжити. Для переміщення по країні необхідно мати міжнародний рекорд водіння.

Обмін валюти
Ви можете сміливо купувати місцеву валюту на офіційних офісах Національного банку, розташованих в аеропортах країни. Ви також можете зробити в будинках офіційних змін у фінансовому центрі Буенос-Айреса. Щоб уникнути прикрих ситуацій не відповісти на запропонований вуличних продавців або дружніх персонажів зовнішній вигляд. Отримати консультацію, перш ніж консьєржа вашого готелю або місцевого друзів. Ці пропозиції представляють високий ризик для іноземців. Туристичний Омбудсмен ви можете ознайомитися з банкнотами і монетами є законним платіжним засобом в Аргентині. Кредитні картки широко прийняті American Express, Visa, Diners і Master Card.

Туристична інформація
Коли ви дійдете до country'll знайти аеропорти і порти, різні туристичні центри обслуговування, розташованих в Міністерстві туризму Аргентини. Там двомовний персонал буде направляти вас і надати карти і напрямки. Якщо ви віддаєте перевагу, ви можете також зателефонувати в виділену лінію для туристів (0800-555-0016).

Місто Буенос-Айрес також є Центри туристичної інформації (TIC), розташований в околицях і місць, найбільш відвідуваних туристами. Кожна провінція і залучення має свій власний інформаційний центр. Не соромтеся просити вашої допомоги.

Безпека
Аргентина хоче для туристів і забезпечує їх безпеку. У Буенос-Айресі і декількох провінціях країни, ви повинні державні органи, присвячений особливу увагу туристичної чином. У Буенос-Айресі станції Туристична поліція покласти у вашому розпорядженні гарячу лінію (0800-999-5000), на додаток до своїх центральних офісів.
Туристичний Омбудсмен також пропонує Вам лінію (4302-7816) і кілька офісів для вашої уваги чином розташованих на великій явки. Нарешті, завжди пам'ятати, щоб зберегти ваші особисті та цінні для захисту об'єктів у всі часи. Не нехтуйте свій гаманець і не соромтеся звертатися до влади про підозрілі ситуаціях.

Будьте здорові
Під час подорожі він завжди бажано, щоб ви берете страхування подорожей з медичного страхування. Це спосіб додати безпеку вашої поїздки. Будьте впевнені, щоб найняти місцеву компанію, Ви довіряєте перед поїздкою. Ця підтримка буде зробити Ваше перебування більш приємним. Тим не менш, у випадку надзвичайної ситуації або просто головний біль в Аргентині ви знайдете дуже хороші центри допомоги. Пам'ятайте, що вартість приватного охорони здоров'я в Аргентині схожі з тими, у вашій країні або в Європі. Після медичного уваги, ви можете звернутися до омбудсмена Туристична для забезпечення справедливого тарифу.