Przed wyjazdem do Argentyny, należy upewnić się, że kompletne i aktualne dokumenty osobiste. Możemy powiedzieć, jakie dokumenty musi przedstawić w urzędzie celnym i innych wskazówek bezpieczeństwa oraz porady, które mogą być bardzo użyteczności.

Paszport.
Aby wprowadzić Argentyna ze Stanów Zjednoczonych, jako turysta, należy wyświetlić tylko paszport. Nie jest wymagana wiza.Maksymalny pobyt obejmuje dziewięćdziesiąt (90) dni. Jeśli chcesz, możesz przedłużyć go do innego, podobnego wyrażenia wprowadzającego się w żadnym z biur Krajowej imigracji przed upływem pierwotnego terminu.

Jeśli jesteś z innych krajów nie zapomnij sprawdzić w konsulacie przed podróżą.
Pamiętaj, chronić i strzec oraz paszport w bezpiecznym miejscu.

Szczepionki.
Aby wejść do Argentyny nie będzie wymagać żadnych konkretnych szczepień. Uważa jednak wyjątek i sugestie. Jeśli pochodzą z krajów, gdzie cholera i żółta febra są choroby endemiczne muszą wyświetlać certyfikat szczepień przeciwko tym chorobom.Sugestia jest taka, że jeśli jesteś w obszarach dżungli w północnej Argentynie, w pobliżu Iguazu Falls, jest zalecane, ale nie wymagane, szczepienia przeciwko żółtej febrze.

Podatki.
Na loty międzynarodowe i regionalne są dozwolone na wjazd do kraju bez uiszczenia opłaty, ubrania, rzeczy osobiste i nowego towaru aż do granicy u $ s $ 300 (u S 150 dla dzieci poniżej 16 lat). Produkty zakupione w sklepach wolnocłowych (Duty Free Shop) przybycia, dodać kolejne $ s wyjątek 300 taryfowego.

Zwierzęta.
Zwierzęta domowe, takie jak psy i koty, należy wykonać prostą procedurę, aby wejść do kraju. Musisz złożyć świadectwo zdrowia wymagane przez państwo do wyjścia zwierzęcia.Świadectwo szczepień przeciw wściekliźnie i swojego zwierzaka nie powinny przedstawić na znaki sprawdzanie lub objawów choroby. Wreszcie trzeba tylko zapłacić niewielką opłatą.

Zagubiony bagaż.
Jeśli zdarzy się, to krok wstecz w czasie podróży, należy skontaktować się z linią lotniczą lub linii rejs. Jednak w przypadku wystąpienia straty w lotniska lub portu wejścia, należy natychmiast udać się na lotnisko Policji Bezpieczeństwa (PSA), obecnego we wszystkich portach lotniczych i na drodze krajowej.

Wynajem samochodów
Główne wypożyczalnie samochodów są obecne w Argentynie. Mają biura w głównych agencji lotniskach, takich jak Alamo, Hertz, Avis i znajduje. Pamiętaj, aby sprawdzić za pomocą karty kredytowej i przedstawicieli w danym kraju wypożyczalni szczegóły swojej podróży, przed przystąpieniem. Do poruszania się po kraju, trzeba mieć międzynarodowy rekord jazdy.

Kantor
Można bezpiecznie kupić lokalnej waluty na oficjalnych biur Narodowego Banku zlokalizowanych w portach lotniczych w kraju. Można również zrobić w domach oficjalnych zmian w finansowym centrum Buenos Aires. Aby uniknąć irytujących sytuacji nie odpowiedzieć proponowanego uliczni i przyjazny znaków wygląd. Uzyskaj porady przed concierge w hotelu lub lokalnych przyjaciół. Propozycje te stanowią duże zagrożenie dla obcokrajowców.Turystyczna Rzecznik można zapoznać się z monet i banknotów są prawnym środkiem płatniczym w Argentynie. Karty kredytowe są powszechnie akceptowane przez American Express, VISA, Diners i Master Card.

Informacja turystyczna
Po dotarciu do country'll znaleźć lotnisk i portów, różne centra usług turystycznych ułożone przez Ministerstwo Turystyki Argentyny. Nie dwujęzyczny personel poprowadzi Cię i dostarczyć mapy i wskazówki. Jeśli wolisz, możesz też zadzwonić na specjalną linię dla turystów (0800-555-0016).

Miasto Buenos Aires znajduje się również Centrum Informacji Turystycznej (CIT), znajduje się w dzielnicach i miejscach najbardziej uczęszczanych przez turystów. Każda prowincja i atrakcją ma własne centrum informacji. Nie wahaj się poprosić o pomoc.

bezpieczeństwo
Argentyna chce turystów i zapewnia ich bezpieczeństwo. W mieście Buenos Aires i kilku prowincjach kraju, masz agencje rządowe poświęcił szczególną uwagę na sposób turystycznego. W Buenos Aires Police Station turystyczny postawić do dyspozycji infolinię (0800-999-5000), w uzupełnieniu do jego urzędów centralnych.
Turystyczna Rzecznik oferuje także linię (4302-7816) i kilka biur dla uwagi na dużą frekwencję zlokalizowane. Wreszcie, należy zawsze pamiętać, aby zachować swoje osobiste i wartościowe do ochrony obiektów w każdej chwili. Nie zaniedbuj swój portfel i nie wahaj się, aby przejść do władz o podejrzanych sytuacjach.

niech cię Bóg błogosławi
Podczas podróży zawsze jest wskazane, aby wykupić ubezpieczenie podróży z opieką medyczną. To jest sposób na dodanie bezpieczeństwo podróży. Pamiętaj, aby wynająć lokalną firmą ufasz przed wyjazdem. Wsparcie to uczyni Państwa pobyt przyjemnym. Jednakże w nagłych przypadkach lub prosty ból głowy w Argentynie znajdziesz bardzo dobre ośrodki opieki. Pamiętaj, że koszt prywatnej opieki zdrowotnej w Argentynie są podobne do tych w kraju i Europie. Po medycznej, można zapoznać się z Tourist Rzecznika w celu zapewnienia sprawiedliwego taryfy.