Bu erişim Facebook sırasında bir tarayıcı açmadan, Facebook Messenger, PC'nize kurmak ve tüm mesajlaşma hizmetleri kullanıcıları ile sohbet etmek için bir uygulamadır.

Google Talk ortaya çıkması artık MSN Messenger kullanımı, en ünlü sosyal ağ dünya azalmış gibi, anlık mesajlaşma tüm kullanıcıları tutmak için vaat sohbet, kendi versiyonunu başlatacağını açıkladı. Bu Facebook pencere bağımsız kullanılmak üzere kullanıcı profili açmak zorunda kalmadan bilgisayarınızda yüklü olan bir uygulamadır, ve diğer mesajlaşma hizmetleri kişileri içerebilir.

2010 yılının ortasında sosyal ağ diğer online kişilerle gerçek zamanlı olarak sohbet etme yeteneği eklendiğinde, Messenger dramatik, trafik düşüş gördü. Şimdi, Mark Zuckerberg kesinlikle kalan son kişi çekmeyi hedefleyen Windows için bir sohbet uygulaması ile kullanıcılara sunulmuştur. Amaç tarayıcı penceresi açmak gerek kalmadan sosyal ağa bağlı bir program sunmak için. Bugün kullanıcıların büyük çoğunluğu internete bağlı ve bulut hizmetleri tüketmek vardır.


Google Talk MSN Messenger ortaya vurmak gibi, şimdi, anlık mesajlaşma tüm kullanıcıları tutmak için vaat sohbet, kendine özel bir sürümünü piyasaya edeceği en ünlü sosyal ağ dünyaya duyurdu.

Bu Facebook pencere bağımsız kullanılmak üzere kullanıcı profili açmak zorunda kalmadan bilgisayarınızda yüklü olan bir uygulamadır, ve diğer mesajlaşma hizmetleri kişileri içerebilir.

2010 yılının ortasında sosyal ağ diğer online kişilerle gerçek zamanlı olarak sohbet etme yeteneği eklendiğinde, Messenger dramatik, trafik düşüş gördü. Şimdi, Mark Zuckerberg kesinlikle kalan son kişi çekmeyi hedefleyen Windows için bir sohbet uygulaması ile kullanıcılara sunulmuştur.

Amaç tarayıcı penceresi açmak gerek kalmadan sosyal ağa bağlı bir program sunmak için. Bugün kullanıcıların büyük çoğunluğu internete bağlı ve bulut hizmetleri tüketmek vardır.