Lopsakas blond staar televiisor, ta nägi star Carlos Tévez, petmine his näitleja sõbranna," ütles Briti ajalehele The Sun, viidates suhe oleks mängija Ciardone Claudia, endine Big Brother nüüd sõbranna Ricardo Fort.

Skandaal pärineb novembri keskpaigaks käesoleval aastal, kui selgus, et blonde konsulteeris selgeltnägija võõrandada mehed, kes teevad elu raskeks oma praeguse poiss, meedia chocolatier kes tõstab esile tema kõrval kõik gay.

Ajal rääkida Jorge Rial visiidil nõid ütles, et suhted jalgpallur ja kes ei olnud juhuslik kohtab ja kes oli lahkunud mitu kuud.

"Tol ajal ma keeldusin, sest ma ei hooli, et rääkida ja ma kuulsin, et te nimetada mängija, seega ma ütlen. Tõsi, ma olin enne maailmameistrivõistluste ajal ja pärast seda, kuni ma õppinud olin paralleelselt suhted ja lõppes kõik sidemed, et poiss, "ütles õhu" sissetungijate ".

Ja nüüd, mitu kuud pärast meedia juhul The Sun kulub küsimus ja näitab oma ajaloo Sensaationtavoittelu pealkirjaga üks tema märgib, et tagada Manchester City ründaja olnud truudusetu oma näitleja sõbranna, Brenda Asnicar.